Pielgrzymki 2022

Meksyk 10 dni.Pielgrzymka do Matki Bożej z Gwadelupe./osoba

cena: 0.00 PLN

Świadczenia:Program


1. Spotkanie na lotnisku.Przylot do miasta Meksyk. Kolacja i nocleg.

2. Śniadanie. Zwiedzanie miasta Meksyk: Stare Miasto z Katedrą WNMP, Pałacem Prezydenckim (z zewnątrz), Msza Święta, Zocalo, Muzeum Antropologiczne, przejażdżka łodziami po azteckich kanałach w Xochimilco. Kolacja i nocleg.

3. Śniadanie. Do południa wizyta w Bazylice Matki Bożej z Gwadalupe połączona ze Mszą Święta. Przejazd do słynnych piramid w Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca. Obiadokolacja. Nocleg.

4. Śniadanie. Przejazd malowniczą drogą w otoczeniu dwóch najsłynniejszych wulkanów Meksyku do stanu Puebla. Wizyta w pobliskim wiejskim kościółku w stylu baroku indiańskiego w Tonantzintla. Zwiedzanie najbardziej hiszpańskiego miasta Meksyku – Puebla: Starówka, kościół Św. Dominika, Katedra, rynek Parian. Msza Święta. Kolacja i nocleg.

5. Śniadanie. Spacer po największej jaskini Meksyku – Cacahuamilpa połączony z podziwianiem różnorodnych form skalnych. Przejazd do słynącego z wyrobów jubilerskich miasta Taxco. Msza Święta. Kolacja i nocleg.

6. Śniadanie. Zwiedzanie Taxco. Spacer po krętych uliczkach oraz wizyta w barokowym kościele Św. Priscylii i Św. Sebastiana – Msza Święta. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Przejazd do Acapulco. ALL.

7. Acapulco – all inclusive. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

8. Śniadanie. Do południa plażowanie. Wczesna obiadokolacja w Acapulco. Po południu przejazd do miasta Meksyk (bez kolacji).

9. Śniadanie. Przejazd do Bazyliki Matki Bożej z Gwadelupe – zwiedzanie Sanktuarium. Msza Święta. Czas na modlitwę i ostatnie zakupy. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. Kolacja serwowana w samolocie przez linie lotnicze.

10. Przylot do Polski.

Uwagi:

powrót do listy