Pielgrzymki 2022

Meksyk 10 dni.Piegrzymka na Jukatan.zł/osoba

cena: 0.00 PLN

Świadczenia:Program


1. Zbiórka na lotnisku . Wylot do Cancun. Transfer do hotelu w centrum miasta. Nocleg.
2. Po śniadaniu przejazd do Tulum. Zwiedzanie tej malowniczo położonego dawnego portu - twierdzy Majów. Następnie przejad do jednej z najpiękniejszych cenote (naturalnie utworzone w skale wapiennej studnie), z których słynie Jukatan – Dos Ojos. Możliwość pływania lub snorklingu (dodatkowo płatne wypożyczenie sprzętu do snorklowania). Nocleg w jednym z małych eko-turystycznych hoteli w Tulum. Nocleg.
3. Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do zagubionego w dżungli miasta Majów w Coba. Możliwość zwiedzania na rowerach (dodatkowy koszt ok. 10 USD za wypożyczenie roweru). Przejazd do Meridy. Wieczorem spacer po kolonialnej stolicy Jukatanu - Meridzie, zwanej Paryżem Meksyku.
4. Śniadanie. Przejazd do wspaniałego, prekolumbijskiego miasta Majów Uxmal: zwiedzanie Piramidy Wróżbity, Klasztoru, Pałacu Gubernatora. Po południu przejazd do laguny Bacalar. Przejażdżka łodzią po lagunie w celu podpatrywania występujących tam licznych kolonii flamingów. Krótki odpoczynek nad Zatoką Meksykańską.
5. Śniadanie. Zwiedzanie i pobyt w najważniejszym sanktuarium Jukatanu – Izamal – miejsce kultu Matki Bożej Jukatańskiej. Następnie zwiedzanie wspaniałego kompleksu budowli Majów w Chichen Itza m.in. Piramida Kukulkana, Świątynia Tysiąca Kolumn, Obserwatorium, Święta Studnia, Boisko do gry w pelote. Dojazd do Cancun/Playa del Carmen. All inclusive.
6. Cancun/Playa del Carmen. Plażowanie na wspaniałych plażach nad Morzem Karaibskim. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej. All inclusive.
7. Cancun/Playa del Carmen. Plażowanie na wspaniałych plażach nad Morzem Karaibskim. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej. All inclusive.
8. Cancun/Playa del Carmen. Plażowanie na wspaniałych plażach nad Morzem Karaibskim. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej. All inclusive.
9. Cancun/Playa del Carmen. Wczesnym popołudniem przejazd na lotnisko . Odlot do kraju.
10. Przylot do Polski.

Uwagi:

W Meksyku obligatoryjnie dodatkowo płatne na realizację programu , przewodnika, wstępy  200USD.
Pokój jednoosobowy dodatkowo płatny 650USD
powrót do listy