Nowe oferty na 2020

Petersburg, Ryga, Helsinki, Tallin

cena: 0.00 PLN
terminy: terminy na zapytanie , cena zależna od terminu
wycieczka autokarowo - promowa

Świadczenia:

- komfortowy autokar
- śniadania
- noclegi na promach – kabiny 4-osobowe wewnętrzne ( inne za dopłatą)
- opieka pilota
- ubezpieczenie KL,NNW Axa Travel

Program

Dzień 1.
Wyjazd z miejsca zbiórki – godziny do uzgodnienia
Dzień 2.
Przyjazd do Talina. Piesze zwiedzanie: starówka, ratusz, rynek ,zespół średniowiecznych kamieniczek – Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, Wzgórze z zamkiem. Zaokrętowanie na prom do Petersburga (rejs nocny). Na promie możliwość skorzystania z oferowanych atrakcji – restauracje, bary, dyskoteki, sklep bezcłowy. Możliwość wykupienia obiadokolacji. Nocleg na promie
Dzień 3.
Śniadanie na promie, odprawa graniczna. Przejazd autokarem do Peterhofu - pałaców całego świata.
Zwiedzanie Petersburga: Twierdza Pietropawłowska, Plac św. Izaaka, Sobór św. Izaaka, Plac Senacki, pomnik Piotra I – „Miedziany Jeździec”, Pałac Zimowy. Powrót na nocleg na prom.
Dzień 4.
Śniadanie na promie. Dalsze zwiedzanie Petersburga, Spacer po Newskim Prospekcie - katedra Kazańska, Cerkiew Zbawiciela na Krwi .Rejs statkiem po rzekach i kanałach Petersburga. Obiad na mieście. Powrót na prom, wypłynięcie do Helsinek.
Dzień 5.
Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Helsinek - zwiedzanie współczesnej stolicy Finlandii: Parlament, wykuty w skale kościół protestancki, Plac Senacki, Katedrą Luterańską, pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspienski .Zaokrętowanie na nocny prom do Tallina. Nocleg na promie
Dzień 6.
Śniadanie na promie, wyokrętowanie w Tallinie. Przejazd do Rygi. Krótki spacer: stare miasto - kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, katedra NMP, , średniowieczne kamieniczki – Trzej Bracia. Wyjazd do Polski.
Dzień 7.
Przyjazd w godzinach rannych.

Uwagi:

wymagany paszport
powrót do listy